Ödeme Planları Tiplerimiz


Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, hayalinizdeki araca kavuşmanız için size en uygun finansal çözümleri sunar. İşte, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Mercedes-Benz bayilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre sunduğu farklı finansal ürünler:
Standart Ödeme Planı


Eğer sabit ve düzenli bir gelir sahibiyseniz, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Seçtiğiniz vade boyunca aylık sabit geri ödemelerle, dilediğiniz otomobile sahip olabilirsiniz.
Kısacası Standart Ödeme Planı ile “Standart Dışı” bir yaşamı planlayabilirsiniz.


Mevsimsel Ödeme Planı
Geliriniz mevsimsel olarak değişiyorsa, bizde ödemeleriniz de mevsimsel olarak değişmeli. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde büyük ödemelerinizi yaparken, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde küçük ödemelerinizi yapabilirsiniz.


+3 Finansman Ödeme Planı
+3 Finansman Ödeme Planı ile aylık düşük ödemeler ve vade sonunda toplu bir ödeme ile otomobilinize sahip olabilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz son ödeme tutarını standart finansman koşulları ile tekrar kredilendirebilirsiniz.
Üst Yapı Modeli
İşinize en uygun ve size en yüksek verimi sağlayacak aracınızı seçerken, üstyapınızı da ihmal etmiyoruz. Ödeme gücünüz doğrultusunda, aracınız ile birlikte üstyapınıza da, size özel koşullarla finansman sağlıyoruz. Yatırımınızla ilgili çözümlere, bir bütün olarak, tek noktada ulaşabilirsiniz.


MBFH Filo Finansmanında da Yanınızda


  Eğer siz de filonuza Mercedes-Benz markalı araçların prestijini katmak ve aşağıda sunduğumuz avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, daha fazla bilgi almak üzere Mercedes-Benz bayilerimizle temasa geçebilirsiniz.


- Filo müşterilerimiz bizim için birer iş ortağıdır. Uzman ekibimiz ile talepleriniz üzerinde büyük bir titizlikle çalışır ve sizlere en uygun çözümleri sunmak üzere harekete geçeriz.
- Talepleriniz bizim için geleceğe yapılan yatırımlardır. Dolayısıyla değerlendirmelerimizi bir bütünlük içinde şirketinizin hedeflerini gözeterek yaparız.
- İş ortaklığımızın başladığı andan itibaren süreçlerin her aşamasında beraber yol alır ve ihtiyaç anında yaratıcı alternatif çözümler sunarız.
- İş ortağı olmanın verdiği sorumluluk ile projelerinizin gelişmesi ve işinizin büyümesi için danışmanlık hizmeti sunarız.